Wyszukaj w serwisie

Kamienne Gody

NOWE KUPONY Z MACA ! 

 

Pani Zofia w październiku skończy 90 lat, pan Czesław już obchodził 92 urodziny. Państwo Jezierscy przyjechali do Krapkowic w latach czterdziestych XX wieku z Wołynia, pracowali w zakładach obuwniczych. Małżeństwo obchodziło właśnie jubileusz 70 rocznicy ślubu. To Kamienne Gody, bo jak na uroczystym spotkaniu mówił burmistrz Andrzej Kasiura „nie ma nic trwalszego niż kamień”. Małżonkowie bez wątpienia są wzorem do naśladowania dla obecnych i przyszłych pokoleń. Ich wspólnie przeżyte lata to symbol miłości i wierności.

Państwo Jezierscy mają sześcioro dzieci, pięć córek i jednego syna, trzynaścioro wnuków i dwanaścioro prawnuków. Rodzina niebawem jeszcze się powiększy, w drodze są bliźniaki.

Burmistrz Andrzej Kasiura 22 maja państwu Jezierskim złożył serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania za ofiarną miłość i przykład życia. Życzył wszelkiej pomyślności oraz dalszych wspólnych lat w zdrowiu i szczęściu. Z humorem podkreślił także, że „małżeństwo konserwuje”. Po wspólnie spędzonych 70 latach państwo Jezierscy stanowią wciąż pogodne, obdarzone poczuciem humoru, fantastyczną pamięcią, ale przede wszystkim wzajemnym szacunkiem małżeństwo.  

krapkowice.jpeg